Z ogromną przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat i dyplomy za udział w akcji Zdrowo i Sportowo, w edycji 2020/2021
Nasza akcja "Zdrowo i sportowo" trafiła na łamy prasy lokalnej
PROMUJEMY AKTYWNY STYL ŻYCIA
Ćwiczymy w ramach akcji Zdrowo i Sportowo
Czy wiecie jaki są podstawowe umiejętności ruchowe i czy znacie pozytywne aspekty aktywności fizycznej?
Jeśli nie…zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Z radością informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Zdrowo i Sportowo” – projektu edukacji i aktywizacji ruchowej dzieci w szkołach podstawowych (klasy 0 -3).

Celem akcji jest uświadamianie dzieciom, jak przyjemna jest aktywność fizyczna. W ten sposób budujemy u najmłodszych zdrowe nawyki aktywnego życia.

Nauczyciele wychowawcy na zajęciach szkolnych uwzględniają w programach nauczania i wychowania elementy akcji Zdrowo i Sportowo. Dbają i zachęcają uczniów do aktywności fizycznej poprzez lekcje w-f, przerwy śródlekcyjne, pogadanki  i wyjścia na plac zabaw. Uczniowie również podczas przerw między lekcyjnych mogą korzystać z przygotowanych plansz np. "Stopy- Dłonie".