UNIHOKEJ

IGRZYSKA  DZIECI – III MIEJSCE  REPREZENTACJI  CHŁOPCÓW,  V  DZIEWCZĄT  W  ½  FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO  W  UNIHOKEJU.

W dniu 07 listopada 2019 roku w zawodach rozegranych w Sędziejowicach reprezentacje dziewcząt i chłopców sięgnęły po tytuły mistrzów powiatu łaskiego w unihokeju, odnosząc zwycięstwa w rywalizacji z Buczkiem i Bałuczem. Półfinały wojewódzkie odbyły się w SP 9 w Sieradzu. Dziewczęta uplasowały się na miejscu V, natomiast chłopcy zajęli miejsce III za gospodarzami turnieju i SP nr 2 w Wieruszowie. Pokonali swoich rówieśników z Osjakowa i Klonowej.

Gratulujemy !!!