14 listopada 2017 r.

Obchody Święta Niepodległości
    Dzisiaj w naszej Szkole odbyła się piękna uroczystość patriotyczna upamiętniająca 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 r. Zaszczycili swoją obecnością przyjaciele Szkoły: Wójt Gminy pan Jerzy Kotarski, ks kanonik proboszcz Dariusz Chlebowski, liczni Rodzice z przewodniczącą R R Małgorzatą Szymańską, Radni Gminy Ewa Malinowska, Renata Kowalczyk. Program artystyczny przygotowali wspólnie nauczyciele: Andrzej Szymczak i Marian Stupski, nauczyciele Anna Kowalczyk i Robert Stankiewicz, pokaz gimnastyki artystycznej Ewa Gruszczyńska a foto Agata Wdowińska i Jerzy Szewczyk. Dzieci pięknie śpiewały pieśni związane z tamtym smutnym dla naszej Ojczyzny okresem wyrażające tęsknotę za wolną Ojczyzną o zagrzewające do wytrwałości w walce o wolność! Gratuluję Uczniom pięknej postawy i talentów. Uczennica Ola B. zaprezentowała przepiękny pokaz gimnastyki artystycznej do muzyki F Chopina.

Zobacz filmy:
Pokaz gimnastyki artystycznej

O mój rozmarynie - pieśń patriotyczna

Rota - pieśń patriotyczna