30 marca 2017 r.

KOSZYKÓWKA – PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

W dniu 27 marca 2017 roku dziewczęta i chłopcy udział wzięli w Powiatowej „Gimnazjadzie”  w koszykówce . Podopieczne p. Ewy Gruszczyńskiej w turnieju w Łasku-Kolumnie zdobyły Mistrzostwo Powiatu, natomiast chłopcy prowadzeni przez p. Monikę Walczak wywalczyli v-ce Mistrzostwo Szkół Gimnazjalnych Powiatu Łaskiego.

Skład reprezentacji dziewcząt: Sobczak Agata – kapitan, Augustyniak Julita, Ciołek Małgorzata, Dymińska Julia, Jakubowska Wiktoria, Kosakowska Martyna, Malinowska Maria, Pietrzak Zuzanna, Rasowska Dagmara, Stępień Klaudia, Stępień Martyna.

Skład reprezentacji chłopców: Angerman Karol, Balcerzak Sebastian, Chodak Marcel, Chołody Adrian, Dzierżawski Filip, Kalemba Łukasz, Kopka Marcin, Mielczarek Łukasz, Miszczak Wiktor, Niewiadomski Wiktor, Piechulski Jakub, Sobala Mateusz, Szczepanik Patryk.

W półfinale wojewódzkim, który odbył się 30 marca również  w ZSO w Łasku-Kolumnie nasze koszykarki zajęły III miejsce.

Kolejność końcowa międzypowiatowej „Gimnazjady”:

1. Gimnazjum nr 3  Sieradz
2. Gimnazjum w Białej
3. Sędziejowice
4. Łask – Kolumna
5. Gimnazjum nr 2 w Wieruszowie
6. Gimnazjum w Czechach

Wielkie brawa i gratulacje !!!

Ewa Gruszczyńska