22  marca 2016 r.

I GMINNY KONKURS LITERACKO - JĘZYKOWY DLA UCZNIÓW
KLAS SZÓSTYCH

22 marca 2016 roku 51 uczniów z klas szóstych szkół podstawowych z gminy Sędziejowice zmierzyło się z ciekawymi zadaniami literacko - językowymi testu konkursowego zorganizowanego w GBP w Sędziejowicach. Uczniów do konkursu przygotowywały trzy polonistki: p. Teresa Smolak, p. Magdalena Wawrzyniak, p. Sławomira Szadkowska. Po godzinie pisania testu uczniowie wzięli udział w niezwykle kształcącej postawy społeczne i obywatelskie prelekcji wójta gminy Sędziejowice pana Jerzego Kotarskiego i Przewodniczącego Rady Gminy p. Dariusza Cieślaka pt. "Bilans zawsze musi wyjść na zero". Po prelekcji panowie Samorządowcy zorganizowali dla uczniów quiz wiedzowy z nagrodami ufundowanymi przez p. D. Cieślaka.

Po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową nagrodzono 10 najlepszych szóstoklasistów dyplomami i pięknymi albumami. Nagrody wręczali pan wójt, przewodniczący Rady Gminy i pani dyrektor GBP Beata Magdziak . Wszyscy uczniowie klas szóstych pokazali, że mają dużą wiedzę i umiejętności.

I MIEJSCE ZAJĘŁA NASZA UCZENNICA Z KLASY VI A OLIWIA OKOŃ. Gratulujemy zwycięzcom.

T. Smolak

Zobacz  galerię