1 września  2015 r.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

1 września 2015r. społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Sędziejowicach mszą św. odprawioną przez ks. kanonika Grzegorza Kaźmierczaka  w kościele parafialnym w Sędziejowicach zaingurowała rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016. Kazanie wygłosił ks. Wiesław Kalupa, proboszcz parafii Grabno. Po nabożeństwie w hali sportowej odbyła się akademia, podczas której dyrektor szkoły pani Barbara Gawor podsumowała bogatą ofertę letniego wypoczynku zorganizowanego w naszej placówce i życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom owocnej, wytrwałej i bezpiecznej pracy w nowym roku szkolnym. Na uroczystości obecni byli : wójt gminy p. Jerzy Kotarski, samorządowi radni, sołtysi, emerytowani  dyrektorzy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice. Część artystyczną przedstawili harcerze, którzy przygotowali występ pod okiem swoich drużynowych p. Moniki Walczak i Mileny Kazimierczak.

Ewa Dionizy

Foto: Jerzy Szewczyk